KARTPLANET - CZ-KAR-06
2017-11-26
KARTPLANET

Sodi Endurance Cup #9 (4H)

Date

2017-11-26

Category

Endurance CUP

Kart model

SODI RT8

Country

Czech Republic

City

Prague

Price

140,00 EUR

Details

Track typeOutdoor
Length 4 Hours
+20 bonus points
Preregistered9 / 12
Deadline for preregistration2017-11-26
Ballast weightYes
ReferenceCZ-KAR-06-22485

Timing


(CZ)
Harmonogram 

09:00 - 10:30 - Volné jízdy
10:45 - Rozprava
11:00 - Kvalifikace
11:30 - Start závodu
15:30 - Cíl závodu
15:40 - Vyhlášení
------------------------------------------------------------
(EN)
Time sheet

09:00 - 10:30 - Free practice (10min sessions)
10:45 - Briefing (CZ+EN)
11:00 - Qualifying
11:30 - Start of the race
15:30 - Finish
15:40 - Podium


Comments


Informace (CZ):
Formát: 10 min Q + 240 min R
Motokáry: Sodi RT8 270 GX
Verze tratě: GP Klasika (proti směru hodin)
Dovažování: 85 Kg
Max. počet týmů: 12
Startovné: 3 500 Kč
Složení týmu: Minimálně 2 jezdci
Střídání motokár: 3x (po 60 minutách, po 120 minutách a po 180 minutách závodu)
Extra pitstop: Minimálně 1x během závodu

Každý tým musí udělat alespoň 1 zastávku v depu (kdykoli během závodu, možnost vystřídat jezdce, není to ale povinnost) + 3 zastávky na vystřídání motokáry (na zavolání mechaniků, střídání jezdců je povoleno). Kolo ve kterém je provedena zastávka, musí mít minimální čas 2 minuty.
---------------------------------------------

Informations (EN):
Formate: 10 min Q + 240 min R
Karts: Sodi RT8 270 GX (9HP)
Track: GP Classic 
Minimal weight: 85 Kg
Maximum number of teams: 12
Starting fee: 140 EUR
Team members: Minimum of 2 drivers per team.
Kart change: 3x (after 60 minutes, after 120 minutes and after 180 minutes from the start)
Extra pitstop: 1 times per race

Every team has to make at least 1 extra pitstop (anytime during the race with possibility to change the drivers - not mandatory) + 3 stops to change the karts (signaled by mechanics - possible to change drivers). Minimal time of the lap with extra pit stop or kart change has to be 2 minutes (measured by team).


8 Results

Young&Wild


Winner

Young&Wild

Slovakia

Dorcikova Michaela - Slovakia Ošťádal Zdeněk - Czech Republic
DOMARK


2nd

DOMARK

Czech Republic

Suryn Dominik - Czech Republic Vrána Mates - Czech Republic
K.R.T. - SBM motorsport


3rd

K.R.T. - SBM motorsport

Czech Republic

Banoczay Mario - Czech Republic Jelínek Michael - Czech Republic