Motokáry Hodonín - CZ-MOT-06
2020-06-04
Motokáry Hodonín

MH SWS Sprint CUP #4

Date

2020-06-04

Category

Sprint CUP

Kart model

SODI RX8 - GX 270cc

Country

Czech Republic

City

Hodonin

Price

500,00 CZK

Details

Track typeOutdoor
Preregistered20 / 20
Deadline for preregistration2020-06-03
Ballast weightYes
ReferenceCZ-MOT-06-41885

Timing

CZ Harmonogram:
19:00 – 19:15 – Registrace
19:20 – 19:25 – Rozprava
19:30 – 20:00 – Kvalifikace
20:05 – 20:20 – Závod sk. B
20:25 – 20:40 – Závod sk. A
20:45 – 20:50 – Vyhlášení vítězů

EN Schedule:
19:00 – 19:15 – Registration
19:20 – 19:25 – Briefing
19:30 – 20:00 – Qualification
20:05 – 20:20 – Race group B
20:25 – 20:40 – Race group A
20:45 – 20:50 – Podium ceremony

Comments

CZ Informace:

  • Minimální váha jezdce vč. vybavení: 85kg

  • Maximální počet jezdců: 20

  • Varianta trati: Reverse


 


  • Informace ke kvalifikaci:


    • Kvalifikace probíhá ve dvou skupinách (A,B)

    • Každý jezdec odjede dvě kvalifikační rozjížďky – každá kvalifikace je o délce 5 minut

    • Každou kvalifikaci jede jezdec na jiné motokáře dle losu

    • Skupina a prvotní motokára se losuje při registraci – číslo motokáry do druhé kvalifikace je dle logiky: původní číslo motokáry + 1

    • Z obou časů v kvalifikaci se počítá průměr obou kvalifikačních jízd

    • Do závodních skupin se jezdci seřadí od nejlepšího času po nejhorší




 


  • Informace k závodu


    • Závod s pevným startem dle pořadí z kvalifikace

    • Délka závodu: 15 minut

    • Okamžitě po dokončení závodu dochází k převážení jezdců – Jezdec, který nebude splňovat váhu 85kg bude automaticky posunut na poslední místo v celkové výsledkové listině.




 


  • Vyhlášení vítězů


    • Udělování pohárů prvním třem jezdcům z každé skupiny.




 
EN Information:


  • Minimal Weight (incl. Equipment): 85kg

  • Maximal number of drivers: 20

  • Track Variant: Reverse


 


  • Qualifying (Q*) information:


    • Two Q* groups (A,B)

    • Each driver has two Q* heats – duration of each heat is 5 minutes

    • Each Q* heat driver has different go-kart (based on go-kart draw)

    • Group and first go-kart draw is done during registration – go-kart number to 2nd Q* heat is based on logic: original go-kart number + 1

    • Average calculation from both Q* heat times

    • Division of drivers to race groups based on Q* results (AVG time from best to worse)




 


  • Race information


    • Race with standing start based on Q* results

    • Race duration: 15 minutes

    • Immediately after race end all drivers must check theirs weight – Driver, who will have less than 85kg will be automatically penalized to last place in the race results.




 


  • Podium ceremony


    • TOP 3 drivers from all groups will be awarded by trophies.




20 Results

Adam Jakub


Winner

Adam Jakub

Czech Republic

Havlicek David


2nd

Havlicek David

Czech Republic

Suryn Dominik


3rd

Suryn Dominik

Czech Republic