RACING KART

RACING KART
RACING KART - PL-RAC-05
RACING KART
Official track
PL-RAC-05
Sulechów 108a k/Krakowa
KRAKóW (32-010)
Poland
Phone +48798304060

Rankings 2019: Top 10

Scheduled races

 DateTitleKart
No race at this time...

Information

Racing Kart – to profesjonalny tor kartingowy, stworzony specjalnie dla każdego miłośnika sportów motorowych. Przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa umożliwi Państwu idealne wypełnienie wolnego czasu na sprzęcie najwyższej jakości.
 • Czeka na Was nowoczesny tor kartingowy o długości 320 metrów. Na całej długości, tor ma szerokość 6 metrów, co pozwala na organizację różnego rodzaju zawodów kartingowych. Dodatkowe ogrzewanie i wentylowanie nowoczesnymi sposobami pozwala na jazdę przez cały rok w idealnych do tego typu sportu warunkach.
   
 • Aby jazda na naszym torze była dla Państwa nie tylko świetną zabawą ale również przyjemnością, mamy do dyspozycji 15 najnowszych gokartów z serii Sodi RT-8. Doskonała konstrukcja gokartów oraz zupełnie nowy sprzęt umożliwia wszystkim uczestnikom, jazdę na jak najbardziej zbliżonych do siebie parametrach. To pozwala na zdrową rywalizację kartingową.
   
 • U nas, swoją przygodę z gokartami można rozpocząć już od 5-tego roku życia. Specjalnie przystosowane gokarty dla najmłodszych dają gwarancję bezpieczeństwa, a specjalne malowanie oraz niezwykła „zwinność” gokarta pozwala na jeszcze szybsze opanowanie sztuki jazdy.
   
 • Czym byłyby przejazdy po torze kartingowym bez dokładnego pomiaru czasu. To właśnie u nas, mogą Państwo cieszyć się pomiarem czasu AMB, który wykorzystywany jest na wielu torach otwartych, jak i halowych w Europie, z niezwykłą dokładnością do 0,001s.
   
 • Specjalnie dla Państwa wygody, jesteśmy również przygotowani na to, aby nikt nie doznał u nas chwili znudzenia, w oczekiwaniu na swój przejazd. Do Państwa dyspozycji są bowiem 4 stanowiska symulatorów gier, stół bilardowy oraz stanowisko z piłkarzykami.
   
 • Dodatkowo oferujemy sale konferencyjną, na której przeprowadzić można profesjonalne szkolenia, imprezy formowe oraz zabawę do białego rana. Proponujemy również wynajem sali pod imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, wieczory panieńskie/kawalerskie, komunie czy chrzciny.
Tracks
TypeLengthBest lap
Indoor350 Meters0:24:380

Completed races