Motokáry Hodonín - CZ-MOT-06
2020-06-04
Motokáry Hodonín

MH SWS Sprint CUP #4

Дата

2020-06-04

Категория

Sprint CUP

Модель карта

SODI RX8 - GX 270cc

Страна

Czech Republic

Город

Hodonin

Цена

500,00 CZK

Детали

Тип трекаОткрытая трасса
Предварительно зарегистрированный20 / 20
Крайний срок для предварительной регистрации2020-06-03
Вес балластаДа
АртикулCZ-MOT-06-41885

Длительность

CZ Harmonogram:
19:00 – 19:15 – Registrace
19:20 – 19:25 – Rozprava
19:30 – 20:00 – Kvalifikace
20:05 – 20:20 – Závod sk. B
20:25 – 20:40 – Závod sk. A
20:45 – 20:50 – Vyhlášení vítězů

EN Schedule:
19:00 – 19:15 – Registration
19:20 – 19:25 – Briefing
19:30 – 20:00 – Qualification
20:05 – 20:20 – Race group B
20:25 – 20:40 – Race group A
20:45 – 20:50 – Podium ceremony

Комментарии

CZ Informace:

  • Minimální váha jezdce vč. vybavení: 85kg

  • Maximální počet jezdců: 20

  • Varianta trati: Reverse


 


  • Informace ke kvalifikaci:


    • Kvalifikace probíhá ve dvou skupinách (A,B)

    • Každý jezdec odjede dvě kvalifikační rozjížďky – každá kvalifikace je o délce 5 minut

    • Každou kvalifikaci jede jezdec na jiné motokáře dle losu

    • Skupina a prvotní motokára se losuje při registraci – číslo motokáry do druhé kvalifikace je dle logiky: původní číslo motokáry + 1

    • Z obou časů v kvalifikaci se počítá průměr obou kvalifikačních jízd

    • Do závodních skupin se jezdci seřadí od nejlepšího času po nejhorší




 


  • Informace k závodu


    • Závod s pevným startem dle pořadí z kvalifikace

    • Délka závodu: 15 minut

    • Okamžitě po dokončení závodu dochází k převážení jezdců – Jezdec, který nebude splňovat váhu 85kg bude automaticky posunut na poslední místo v celkové výsledkové listině.




 


  • Vyhlášení vítězů


    • Udělování pohárů prvním třem jezdcům z každé skupiny.




 
EN Information:


  • Minimal Weight (incl. Equipment): 85kg

  • Maximal number of drivers: 20

  • Track Variant: Reverse


 


  • Qualifying (Q*) information:


    • Two Q* groups (A,B)

    • Each driver has two Q* heats – duration of each heat is 5 minutes

    • Each Q* heat driver has different go-kart (based on go-kart draw)

    • Group and first go-kart draw is done during registration – go-kart number to 2nd Q* heat is based on logic: original go-kart number + 1

    • Average calculation from both Q* heat times

    • Division of drivers to race groups based on Q* results (AVG time from best to worse)




 


  • Race information


    • Race with standing start based on Q* results

    • Race duration: 15 minutes

    • Immediately after race end all drivers must check theirs weight – Driver, who will have less than 85kg will be automatically penalized to last place in the race results.




 


  • Podium ceremony


    • TOP 3 drivers from all groups will be awarded by trophies.




20 Результаты

Adam Jakub


Победитель

Adam Jakub

Czech Republic

Havlicek David


2-ой

Havlicek David

Czech Republic

Suryn Dominik


3-ий

Suryn Dominik

Czech Republic

Место   ИмяОчки
1 Adam Jakub
Legendary
Adam Jakub 1020
2 Havlicek David
Pro
Havlicek David 967
3 Suryn Dominik
World class
Suryn Dominik 915
4 Suchovsky Simon
Legendary
Suchovsky Simon 862
5 Protivová Nicole
World class
Protivová Nicole 809
6 Frank Josef
Pro
Frank Josef 757
7 Bures Jan
Rookie
Bures Jan 704
8 Khurova Stella
Elite
Khurova Stella 652
9 Liedl Marcel
Pro
Liedl Marcel 599
10 Kraus Martin
Rookie
Kraus Martin 546
11 Mikulík Josef
Pro
Mikulík Josef 494
12 Ronnie Šeiner
Amateur
Ronnie Šeiner 441
13 Weinberger Michal
Pro
Weinberger Michal 388
14 Slanina Radim
Elite
Slanina Radim 336
15 Kvinta David
Rookie
Kvinta David 283
16 Svoboda Jakub
Rookie
Svoboda Jakub 231
17 Figura Lukáš
Semi-pro
Figura Lukáš 178
18 Samson Vojtěch
Rookie
Samson Vojtěch 125
19 Čech Dalibor
Rookie
Čech Dalibor 73
20 Apalovič Jan
Rookie
Apalovič Jan 20